Kategórie

Stolný futbal, biliard, snooker Existuje 18 produktov.

Zobrazená kategória obsahuje súpravu vybavenia potrebnú na spustenie hry biliard. Okrem biliardových stolov tu nájdete aj doplnky, ako sú lopty, palice a čiapky. Pre nadšencov stolného futbalu bola pripravená kategória „stolný futbal“ - v ktorej je umiestnená sada zariadení určených pre túto disciplínu. V časti „Doplnky na futbal“ boli umiestnené ďalšie prvky výstroja (napríklad figúrky hráčov alebo náhradné lopty).

Podkategórie

  • Stolný futbal
    Stolný futbal je disciplína, ktorá neustále získava nových fanúšikov. Rýchla, dynamická a často sofistikovaná hra robí z každého zápasu jedinečnú podívanú. Stolný futbal ponúkaný v tejto sekcii vám umožňuje hrať bez obmedzení. Moderné, pútavé vzory, chrómové doplnky a solídne spracovanie zaručujú dlhodobé používanie. Dostupné modely zahŕňajú kópie určené pre najmenších stolných futbalových nadšencov, ako aj typ s hracím automatom, určené na komerčné použitie.
  • Biliardové stoly
  • Doplnky na futbal
  • Biliardové doplnky
    Zobrazená časť obsahuje základné biliardové doplnky potrebné na spustenie hry: narážky a sady loptičiek. Vedľa nich sú doplnky ako biliardová krieda alebo všetky druhy tipov a čiapok pre biliardové tága.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 18 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 18 položky