Kategórie

Tribúny pre športoviská a hľadiská pre divákov Existuje 18 produktov.

Tribúny sú stálym prvkom ponuky obchodov Sport Plus. Zahŕňa množstvo stavieb pre uzavreté zariadenia (športové a zábavné haly) a aj otvorené ihriská. Dizajn celého športového tribúnu je pripravený individuálne pre každé zariadenie. Okrem športových stánkov sú k dispozícii aj sedadlá používané v týchto stavbách.

Kalkulator liczby miejsc dla trybuny teleskopowej

Podaj długość trybuny [m]:

(maksymalna wartość 100 m)

Podaj ilość rzędów:

Wynik:

Liczba miejsc:

Liczba wejść:

Otrzymane wartości są teoretyczne, wyliczone w oparciu o odpowiednie Normy i przepisy techniczne dotyczące widowni. Ilość siedzisk w projekcie ostatecznym może różnić się od wyliczonych tutaj wartości. Wpływ na to mają warunki miejscowe, rozplanowanie siedzisk, liczba wejść; itp.

Podkategórie

 • Teleskopické tribúny do sál a kultúrnych domov

  Trybuna teleskopowa audytoryjna


  Sme výrobcom a dodávateľom teleskopických tribún a hľadísk s moderným skladacím systémom. Naše materiálové a konštrukčné riešenia dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. 

  SYSTÉM TT-ALFA

  Popis systému
  Systém je určený pre sály, kiná, divadlá, ako aj pre telocvične a športové haly. Charakteristickým rysom tohto systému je, že po zložení získame jednotný povrch vyrobený z predných panelov po celej výške tribúny. Platformy sú k dispozícii od prvého radu a majú postupné rozdiely v úrovniach, min. 300 mm, každá podesta na schodisku je vybavená medzistupňom s výškou rozdielnej polovice rozdielu (150 mm).
  Výhodou nášho systému je, že prvý stupeň na tribúne je priamy prístup, je vysoké iba 168 mm, takže nie je potrebné zakaždým pridávať medzistupne pred tribúnu (maximálna povolená výška schodu je pre tento typ zariadení 175 mm).

  Trybuna składana


  SYSTÉM INŠTALÁCIE SEDADIEL

  Sedadlá sa dajú sklopiť rýchlym zatiahnutím bezpečnostnej zámky proti náhodnému sklopeniu a odblokovaním otáčania stlačením tyče umiestnenej pod sedadlami pomocou nôh.
  Na druhej strane sa zvislá poloha modulov sedadla vykoná rýchlo ich zdvihnutím, poloha sa uzamkne automaticky, stačí iba stlačiť ďalšie zámky polohy nohou, aby sa zabránilo náhodnému sklopeniu počas používania.

  Fotele VIP tappicerowane, SPORTPLUS FLIP

  SEDADLÁ

  Sedadlá SPORTPLUS FLIP ® sú špeciálnym typom sedadiel pre teleskopické tribúny a hľadiská systému TT-ALFA.
  Gravitačný skladací mechanizmus s pohyblivým operadlom zaisťuje pohodlné a ergonomické použitie s výraznou úsporou miesta v hľadisku.
  Nosná konštrukcia sedadiel je vyrobená z oceľových stožiarov. Profilové operadlo vyrobené z preglejky ohnutej do polomeru R850 mm, hrúbky 10 mm, celočalúnená. Skelet na upevnenie operadla je vyrobený z 3 mm plechu, ohnutého s polomerom R850 mm. Doska operadla chráni materiál operadla pred nečistotami.
  Sedadlo plné polyuretánovej peny, celé čalúnené, s vyšitým číslom sedadla v čelnej rovine (voliteľné).
  Lakťová opierka integrovaná do celku, spoločná pre susedné miesta. Lakťové opierky sa sklopia a zdvihnú pomocou pružiny automaticky, keď je obsadené ktorékoľvek zo susedných sedadiel. Oceľová konštrukcia lakťovej opierky, drevená povrchová úprava, lakovaná / morená preglejka 255x50 mm, hrúbka 10 mm, ohnuté spredu do polomeru R50 mm.
  Všetky mechanické spojenia sú vyrobené z polyamidových klzných ložísk (bez kontaktu oceľ - oceľ).
  Rozmery sedadla:
  Osový rozstup sedadiel: 525 mm,
  Hĺbka sedadla: 500 mm, výška operadla nad sedadlom - 500 mm.
  Výška sedadla zdvihnutá / obsadená: 910 mm, znížená / neobsadená: 790 mm.
  Celková hĺbka sedadla zdvihnutého / obsadeného: 600 mm, zníženého / neobsadeného: 160 mm.

  Fotele składane, trybuna teleskopowa

  KONŠTRUKCIA

  Štruktúra teleskopickej tribúny je založená na systéme posuvných rámov. Pojazdové rámy sú vyrobené z oceľových profilov lakovaných práškovou farbou, nosné tyče sú vyrobené z rozmerov 80x40 mm (až do 5 radov), 100x40 (6-11 riadkov) alebo 120x40 (12-18 riadkov). Vďaka polyamidovému valčekovému systému sa tribúna ľahko skladá, takže ju môže rozložiť jedna osoba.

  Pojazdové rámy sú vybavené kolesami a pojazdovými valčekmi:
  - trakcia na podlahe: polyamid s prídavným polyuretánovým dezénom, s priemerom 100 mm a šírkou 40 mm, každý s dvoma guľkovými ložiskami, v rozsahu 4 kolies pre jeden pojazdový rám.
  - horné nosné vodiace prvky: polyamid s priemerom 55 mm a šírkou 33 mm, každé vybavené dvoma guličkovými ložiskami.
  - spodné vedenie, rozstup a nastavenie vzájomného nastavenia polohy rámu: polyamid s priemerom 25 mm a šírkou 10 mm, vybavený guľkovými ložiskami.
  Zvýšený počet kolies spôsobuje, že bodové zaťaženie podlahy je malé (menej ako 1 kN na koleso). V podvozku sa používajú iba valčeky s guľkami z polyamidu (guľkové ložiská). Nasledujúce rámy sú vedené iba pomocou plastových vodiacich valčekov, vďaka čomu boli všetky kontaktné body z ocele a ocele medzi nasledujúcimi rámami úplne vylúčené, čo robí skladací systém ľahkým, hladkým, tichým a spoľahlivým.
  Nosná konštrukcia tribúny je založená na nosných nosníkoch z dvojitého profilu 100x40 (celkom 200x40 mm), ktorý je zároveň nosným prvkom tribúny. Hlavné nosné nosníky pôsobia aj ako stúpačky, ktoré uzatvárajú priestor plošiny, čo zabraňuje pádu predmetov z plošiny pod stojanom.

  Trybuna teleskopowa

  PODESTY A STUPNE

  Priamo na predné nosníky sú pripevnené plošinové dosky z protišmykovej preglejky hrúbky 18 mm v hnedej, čiernej alebo šedej farbe. Platformy je možné zakryť kobercom, ktorý je zafixovaný a ukončený hliníkovými lištami.
  Štandardne ponúkame  aj veľmi estetický a moderný schodiskový profil LEDSTEP s dvojitou protišmykovou šnúrou a spodným osvetlením v LED technológii, v čiernej alebo saténovej farbe.

  PREDNÝ PANEL

  Panely sú štandardne vyrobené z dosky s hrúbkou 18 mm  šedej farbe RAL 7035. Na požiadanie je možné použiť aj dosku HPL 8mm, alebo MDF doska.

  BEZPEČNOSTNÉ ZÁBRANY

  Bočné zábrany sa zvyčajne inštalujú od druhého pristátia (prvé nie je potrebné).
  Zadné zábrany sa inštalujú, keď je tribúna samostatne stojaca alebo keď sú v zadnej časti tribúny nezabezpečené priestory.
  V prípade trvalo namontovaných tribún je možné alternatívne ako zadné zábrany plošinu vyplniť, kým nie je úplne uzavretá stenou.

  Bočné lišty je možné vyrobiť v niekoľkých variantoch:
  TYP BT1: pevná zvislá zábrana - pre tribúny do 5 radov.
  TYP BT2: odnímateľná zvislá zábrana - v prípade tribún nad 5 radov.
  TYP BT3: členitá vertikálna bariéra: zábrany sú počas používania tribúny vertikálne zarovnané, pri zložení tribúny sú odblokované a členité.
  TYP BT4: pevná šikmá bariéra - v prípade tribún s viac ako 5 radmi. Bariéra sa vyrába pri konštantnom sklone asi 10 stupňov. Bezkolízna poloha následných zábran pri skladaní vylučuje potrebu ich demontáže.
  Rám zábradlia je vyrobený zo štvorcového profilu 35x35 mm, rohy rámu sú ohnuté do polomeru R99 mm, výplň z uholníkov 20x20x2 mm, s osovým rozstupom max. 120 mm.

  Widownia składana teleskopowa

  POHON A SKLADANIE

  Blokovanie polohy tribúny po jej vysunutí alebo roztiahnutí sa vykonáva pomocou nôh s gombíkom (okrem elektricky sklopených tribún, kde sú polohy trvale fixované zastaveným motorom s pohonnou jednotkou)
  Stojany (až 5 radov) sú štandardne ručne skladané.
  Voliteľne (od 6 radov štandardne) ich vybavíme modulmi elektrického pohonu. Pohon je trojfázový motor 230 / 400V, 0,25kW, 860 ot./min, IP54, šnekový reduktor i = 100. Liatinové prevodové kolesá, pr. 200 mm s polyuretánovou lištou, šírka 80 mm a tvrdosť 70-75 Shore, 2 kusy na jeden modul motora. Podľa konfigurácie obsluhuje jeden pohonný modul približne 6 bežných metrov stojana. Jednotlivé moduly pohonu pracujú synchrónne.
  Pre tribúny sa odporúča inštalovať samostatný systém napájania. Ak nie je k dispozícii špeciálna inštalácia, je možné napájať a ovládať pomocou dodávaného zdroja napájania a ovládacej súpravy.


  Pozývame vás na sledovanie filmu predstavujúceho posúvanie a posúvanie tribúny.

 • Teleskopické tribúny telocvične a športových hál
 • Tribuny skladané do hora
 • Pevné tribúny do telocvične a športových hál
 • Sedadlá a stoličky pre tribúny a hľadiská
  Plastové sedadlá dostupné v tejto časti sa ponúkajú v troch hlavných typoch: bez operadla, so stredným operadlom a s vysokým operadlom. Všetky modely sú vyrobené z polypropylénu a vyznačujú sa pevnou nosnou konštrukciou s ďalšími rebrami vystuženými pod sedadlom. Dvojitá zadná stena výrazne zvyšuje odolnosť sedadiel voči vandalizmu. Sedadlá sú odolné voči nízkym a vysokým teplotám a UV žiareniu. Všetky majú vybranie na pripevnenie tabuľky s evidenčným číslom a otvor, cez ktorý je voda vypúšťaná.
 • Tribúny pre vonkajšie ihriská a športoviská
 • Prestrešené tribúny
 • Prenosné a demontovateľné tribúny
 • Prenosné lavičky pre náhradníkov
 • Tribúny špeciálne, individuálne
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 18 položky
 • Určené pre interiérové využitie - športové, zábavné a telocvične. Moderný, bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania bez trenia. Na obsluhu stačí jedna osoba Konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm)Tribúna je zakaždým navrhnutá a upravená individuálne.Bezpečné kolesá s ložiskami s polypropylénovým krúžkom...

  To order

 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične. Základné vlastnosti: Bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania. Na obsluhu stačí jedna osoba. Modulárna konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm). Tribúna je zakaždým navrhnutá  individuálne pre dané zariadenie....

  To order

 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične.Bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania. Na obsluhu stačí jedna osoba.  Modulárna konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm). Tribúna je zakaždým navrhnutá  individuálne pre dané zariadenie. Kolesá s ložiskami s...

  To order

 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične. Základné vlastnosti: Bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania. Na obsluhu stačí jedna osoba. Modulárna konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm). Tribúna je zakaždým navrhnutá  individuálne pre dané zariadenie....

  To order

 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične.Základné vlastnosti: Konštrukcia vyrobená z oceľových uzavretých profilov (priečne rámy, spojky, konzoly pre sedadlá), lakovaná práškovou farbou.  Tribúna je zakaždým navrhnutá a upravená individuálne pre dané zariadenie. Akákoľvek možnosť farebnej...

  To order

 • URČENÉ PRE INTERIÉROVÉ ZARIADENIA - ŠPORTOVÉ HALY, VÝSTAVNÉ HALY, KONGRESOVÉ SÁLY, TELOCVIČNE.Základné vlastnosti: Konštrukcia vyrobená z oceľových uzavretých profilov (priečne rámy, konzoly pre sedadlá), spojky priečneho rámu vo forme nosníkov, všetky oceľové prvky potiahnuté práškovou farbou. Tribúna je zakaždým navrhnutá a upravená...

  To order

 • URČENÉ PRE INTERIÉROVÉ ZARIADENIA - ŠPORTOVÉ HALY, VÝSTAVNÉ HALY, KONGRESOVÉ SÁLY, TELOCVIČNE.Základné vlastnosti: Konštrukcia vyrobená z oceľových uzavretých profilov (priečne rámy, spojky, konzoly pre sedadlá), lakovaná práškovou farbou. Tribúna je zakaždým navrhnutá a upravená individuálne pre dané zariadenie.Akákoľvek možnosť farebnej konfigurácie...

  To order

 • Základné vlastnosti: Konštrukcia tribúny je vyrobená z oceľových profilov chránených proti poveternostným vplyvom žiarovým zinkovaním. Stojany sú vyrobené z oceľových roštov žiarovo pozinkovaných typu Vema (voliteľne sú k dispozícii aj iné riešenia, napr. Šachovnicová doska). Tribúna je vybavená bočnými a zadnými bezpečnostnými lištami (štandardne...

  To order

 • Základné vlastnosti: Konštrukcia tribúny je vyrobená z uzavretých oceľových profilov, chránených proti poveternostným vplyvom žiarovým zinkovaním. Stojany sú vyrobené z oceľových roštov žiarovo pozinkovaných typu Vema (voliteľne sú k dispozícii aj iné riešenia, napr. Šachovnicová doska). Tribúna je vybavená bočnými a zadnými bezpečnostnými lištami...

  To order

 • Základné vlastnosti: Tribúna je navrhnutá na rýchlu montáž a demontáž. Konštrukcia (s použitím priečnych rámov) umožňuje rozloženie bez ďalších mechanických prvkov. Dizajn systému tiež chráni pred krádežou prvkov alebo iným neoprávneným zásahom do konštrukcie. Konštrukcia je vyrobená z uzavretých oceľových profilov, chránených proti poveternostným vplyvom...

  To order

 • Základné vlastnosti: Tribúna je k dispozícii v 3- alebo 4-radovej verzii. Konštrukcia tribúny je vyrobená z oceľových profilov chránených proti poveternostným podmienkam žiarovým zinkovaním. Strešná krytina z bezfarebných polykarbonátových dosiek s hrúbkou 8 mm s povrchovou úpravou 2xUV. Stojany sú vyrobené z oceľových roštov žiarovo pozinkovaných typu...

  To order

 • Základné vlastnosti: Špeciálny model stojana namontovaný na šikmých nosníkoch športovej haly. Celá nosná konštrukcia je prispôsobená architektonickým riešeniam použitým v budove. Oceľová konštrukcia je vyrobená z oceľových uzavretých profilov (priečne rámy, spojky, konzoly pre sedadlá), lakovaná práškovou farbou. Tribúna je zakaždým navrhnutá a upravená...

  To order

Ukazujúci 1 - 12 s 18 položky