Kategórie

Ochranné kryty, dopravné a skladovacie systémy Existuje 5 produktov.

Ukazujúci 1 - 5 s 5 položky
 • Sada vozíkov na prepravu brán (2 vozíky).Sada dvoch prepravných vozíkov umožňuje pohodlnú prepravu brán po povrchu športovej haly bez jeho poškodenia Cena zahŕňa sadu 2 vozíkov (nevyhnutných na prepravu jednej brány).

  Shipment in 24h

 • Vozík je vyrobený z ocele s povrchovou úpravou (práškovo lakovanou čiernou farbou). Umožňuje slúži ako stojan na syntetický alebo veľmi tvrdý povrch, kde nie je možné tréningový múr zapichnúť do zeme.Vďaka 4 kolieskam a rukoväti je možné tréningový múr posúvať prakticky bez námahy. Rukoväť s prednými kolesami je možné demontovať.

  Shipment in 24h

 • Rozmery kočíka (D x Š x V): 393 cm x 93 cm x 122 cmHmotnosť: 170 kgNosnosť: 900 kgPočet tyčí: 6Maximálna dĺžka role: 3,4 m Prevedenie: Vozík vyrobený z oceľových uzavretých profilov, práškovo lakovaný (podľa farieb z palety RAL)Vybavený štyrmi kolesami s ložiskami a blokovacím systémom. Vybavený až šiestimi tyčami s guľkovými ložiskami. Oceľové lanové...

  To order

 • Perfektný doplnok ku kovovej skrini SM-120-SPORT1 (katalógové číslo 76-01). Vozík umožňuje prenášanie loptičiek a iného športového vybavenia. 

  Shipment in 24h

 • Vyrábajú sa na objednávku v akejkoľvek veľkosti a farbe a dajú sa tiež použiť ako ochrana steny. Poťah: PVC so zvýšenou pevnosťouVýplň: polyuretánová pena Veľkosť: podľa podľa záujmu zákazníka Jednotlivé diely sú spojené so suchým zipsom - ľahko sa skladá a rozoberá.Farba: podľa podľa záujmu zákazníka

  To order

Ukazujúci 1 - 5 s 5 položky