Kategórie

Futbal Existuje 126 produktov.

Úplný zoznam vybavenia futbalových ihrísk zahŕňa trvalé vybavenie futbalového ihriska a príslušenstvo pre hráčov. Ponúkame profesionálne a mládežnícke futbalové góly s upevňovacími prvkami, bránkovými sieťami, ako aj všetky druhy futbalových doplnkov (chrániče, brankárske rukavice), ako aj futbalové lopty. Ponuka internetového obchodu je uzavretá futbalovým oblečením a tabuľkami pre hráčov, ktorí sa venujú tejto disciplíne.

Podkategórie

 • Futbalové lopty
  Renomovaní výrobcovia (vrátane spoločností Adidas, Nike, Puma, Select) a široký výber futbalových lôpt uspokoja aj tých najnáročnejších amatérov tejto disciplíny. Zápasové a tréningové lopty určené pre trávu alebo betón, certifikované, oficiálne modely alebo repliky, pre amatérov a profesionálov.
 • Sieť na bránky
  Sieťky na futbalové bránky zahrnuté v tejto časti sú vyrobené z polyesteru, polypropylénu alebo polyetylénu, čo zaručuje ich vysokú kvalitu. Vyrábané v dvoch z najpopulárnejších veľkostí: 7,32 x 2,44 ma 5,00 x 2,00 m, vyhovujú profesionálnym aj výcvikovým cieľom. Ak si chcete objednať mriežku, ktorá nie je v ponuke (napr. Nezvyčajné parametre), kontaktujte naše obchodné oddelenie.
 • Futbalové doplnky
  V sekcii futbalové doplnky nájdete vybavenie na profesionálny futbalový tréning, ako aj povinné prvky vybavenia pre fanúšikov. Súpravy koordinačných plotov, doplnkov pre rýchlostný, koordinačný a silový tréning, reboundery, výcvikové steny, ako aj vlajky, vlajky a náramky - to je návrh určený všetkým milovníkom futbalu.
 • Chrániče futbalu
  Špecialisti zdôrazňujú, že futbaloví ochrancovia by mali byť na povinnom zozname vybavenia pre každého futbalového hráča - profesionálneho aj amatérskeho. Chrániče produkcie najznámejších výrobcov (vrátane spoločností Adidas, Nike, Reusch, Puma), ktoré sú k dispozícii v tejto časti, poskytujú vysokú úroveň bezpečnosti, chránia používateľa pred zraneniami a zraneniami a zároveň zaručujú pohodlie.
 • Brankárske rukavice
  Brankárske rukavice sú dnes technicky vyspelými športovými doplnkami. Postavené z latexu, gumy a ďalších syntetických materiálov sa vyznačujú vysokými tlmiacimi a tlmiacimi parametrami, čím zvyšujú celkovú bezpečnosť používateľa. V ponuke internetového obchodu sú rukavice pre brankárov od najvýznamnejších výrobcov: Reusch, Adidas, Nike, Puma a Meteor.
 • Vybavenie na futbalové ihrisko
  Časť Futbalové ihrisko obsahuje množstvo doplnkov potrebných na správnu prípravu a údržbu ihriska. Nájdete v ňom vozíky na kriedové čiary (obyčajné, tlakové, kriedové), ako aj sady stĺpikov a vlajok, ktoré určujú kľúčové body poľa. Vedľa nich boli pásky označujúce futbalové ihrisko a jeho plážovú variantu.
 • Tabuľky zmien prehrávača
 • Bramki piłkarskie

  Jako wiodący dystrybutor sprzętu sportowego, kompletnie wyposażamy obiekty sportowe wszelkiego typu - w tym stadiony oraz boiska piłkarskie. W niniejszej sekcji prezentujemy ofertę bramek do piłki nożnej, która skierowana jest zarówno do profesjonalnych drużyn (bramki profesjonalne), jak i do szkół oraz lokalnych klubów piłkarskich (treningowe bramki młodzieżowe). Wśród prezentowanych produktów znajdują się konstrukcje stałe, jak i przenośne, wykonane ze stali lub aluminium.

na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 126 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 126 položky