Kategórie

Futbal Existuje 113 produktov.

Ponúkame Vás úplný zoznam vybavenia futbalových ihrísk vrátane doplnkov a tréningových pomôcok. 

Podkategórie

 • Futbalové lopty
  Ponúkame zápasové a tréningové lopty renomovaných výrobcov určené pre rôzne povrchy, certifikované, oficiálne modely ale aj repliky vhodné pre všetky kategórie.
 • Siete na futbalové bránky
  Ponúkame siete na futbalové bránky v dvoch najpoužívanejších rozmeroch (7,32 x 2,44 m a 5,00 x 2,00 m). Vyrobené sú z polyesteru, polypropylénu alebo polyetylénu. Sú vhodné rekreačné, amatérske a aj profesionálne využitie. Ak máte záujem i siete s inými rozmermi, alebo parametrami neváhajte nás kontaktovať.
 • Tréningové pomôcky
  V sekcii objavíte vybavenie pre rýchlostný, silový, alebo koordinačný tréning, ktoré sú vhodné pre rekreačný, amatérsky ale aj profesionálny futbalový tréning. 
 • Futbalové chrániče
  Odborníci zdôrazňujú, že futbalové chrániče by mali byť na povinnom zozname vybavenia pre každého jedného profesionálneho, ale aj amatérskeho hráča. Chrániče z produkcie najznámejších výrobcov Adidas, Nike, Reusch, Puma, ktoré máme k dispozícii predstavujú vysokú úroveň bezpečnosti a chránia hráčov pred zraneniami.
 • Brankárske rukavice
  Futbalové brankárske rukavice sú dnes  významným športovým doplnkom. Vyrobené sú z latexu, gumy a ďalších syntetických materiálov. Vyznačujú sa vysokými tlmiacimi parametrami, čím zvyšujú celkovú bezpečnosť. V ponuke máme rukavice pre  futbalových brankárov od najvýznamnejších výrobcov: Reusch, Adidas, Nike, Puma a Meteor.
 • Vybavenie futbalových ihrísk
  Táto sekcia obsahuje množstvo doplnkov potrebných pre správnu prípravu a údržbu ihriska. Nájdete v ňom vozíky na kriedové čiarovanie, ako aj sady stĺpikov a vlajok.
 • Elektronické tabule k striedaniu hráčov
 • Futbalové bránky

  Sme popredný distribútor športového vybavenia, kompletne vybavujeme športové zariadenia všetkých typov vrátane štadiónov a futbalových ihrísk. Predstavujeme Vám ponuku futbalových bránok, ktorá nie je adresovaná iba profesionálnym tímom, ale aj školám, amatérskym klubom a centrám voľného času. Futbalové bránky sú vyrobené z ocele, alebo hliníka. klient má tiež na výber z pevne osadeného variantu, alebo prenosného.

na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 113 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 113 položky