Kategórie

Volejbalové príslušenstvo Existuje 16 produktov.

Zoznam volejbalových doplnkov dopĺňa túto disciplínu. Antény pre volejbal, stoly na striedanie hráčov alebo zariadenie na meranie výšky siete sú počas oficiálnych volejbalových hier nevyhnutnosťou. Vešiaky na sieť alebo popruhy vymedzujúce hracie pole jednoduchým a rýchlym spôsobom vám umožňujú vytvoriť volejbalové ihrisko.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 16 položky
 • Univerzálny kovový vešiak na volejbalové, tenisové a bedmintonové siete. Umožňuje vám pohodlne uložiť navinutú sieť a rýchlo a efektívne ju rozložiť / zrolovaťOceľová konštrukcia je vybavená drevenou otočnou rukoväťou na uľahčenie rolovania / odvíjania siete.

 • Anténa vymedzuje hraciu plochu volejbalového ihriska. Povinná súčasť volejbalového zápasu.Výška antény: 180 cm Púzdra na antény nie sú súčasťou balenia!

 • Neoddeliteľná súčasť výstroju rozhodcuVyrobené z oceľových rúrokPráškové lakovanieTeleskopické skladacieVybavený stabilným stojanom

 • Polypropylénová páskaDĺžka pásky postačuje na vyznačenie ihriska (9 x 18 m)Komplet aj s kolíkmi na upevnenieFarba: červená

 • Tabuľky striedania hráčov pre dva tímy. Číslované od 1 do 20Vyrobené v súlade s platnými normami a predpismiKaždý štítok má v nádobe samostatné miesto a číslo na rukovätiKontajner v cene

 • Fľaša na vodu Isostar s objemom 650 ml. Potrebné vybavenie pre každého športovca.Fľaša na vodu je vybavená športovou zátkou pre ľahké pitie pri pohybe.Vďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale padne do ruky.

 • Fľaša Isostar s objemom 1000 ml s vrchnákom. Potrebné vybavenie pre každého športovca, ale vhodné aj pre rekreačných športovcov.Tento model má vrchnák, ktorý chráni náustok pred nečistotami.Objem: 1000 mlVýška: cca 31 cmVďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale sedí v ruke.Fotografie výrobkov sú ilustračné, tovar môže mať rôzne farby.

 • Fľaša na vodu Isostar s objemom 650 ml. Potrebné vybavenie pre každého športovca.Fľaša na vodu je vybavená športovou zátkou pre ľahké pitie pri pohybe.Vďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale sedí v ruke.

 • Fľaša Isostar s objemom 650 ml s vrchnákom. Potrebné vybavenie pre každého športovca, ale vhodné aj pre rekreačných športovcov.Tento model má vrchnák, ktorý chráni náustok pred nečistotami.Objem: 650 mlVýška: cca 21 cmVďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale sedí v ruke.Fotografie výrobkov sú ilustračné, tovar môže mať rôzne farby.

 • Bidon 1000 ml idealny dla sportowców.Wykonany z lekkiego tworzywa, Nieabsorbującego zapachów, Kształt pozwala na wyeliminowanie zjawiska przegrzewania i pienienia się płynów.

 • Oceľový vozík na kolieskach určený na skladovanie a prepravu 3 párov volejbalových stĺpikov. Kompaktný a mobilný na jednoduchú prepravu a skladovanie.Práškovo lakované oceľové profily (štandardne modré), iné farby na požiadanie.

Ukazujúci 1 - 12 s 16 položky