Kategórie

Hádzaná Existuje 45 produktov.

Táto časť obsahuje kompletný zoznam vybavenia potrebného na hranie hádzanej. V prvom rade ide o trvalé vybavenie ihriska: hádzanárske bránky s kompletným zoznamom upevňovacích prvkov. Ďalšou časťou ponuky sú siete na bránky a hádzanárske lopty od najpopulárnejších výrobcov (Molten, Olimp, Select, Meteor).
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 45 položky
 • Siete hádzanárske polyetylénové, hrúbka šnúry 2,5 mm. Vyrobené poľským výrobcom.  Rozmery:Šírka: 3,0 m Výška : 2,0 m Hĺbka hore : 80 cm Hĺbka dole: 100 cmCena je uvedená za pár (2 kusy).

  Shipment in 24h

 • Hádzanárske siete so záclonkou, polyetylénové.Hrúbka šnúry 2,5 mm Poľský výrobcaRozmery:Šírka: 3,0 m Výška: 2,0 m Hĺbka hore: 100 cm Hĺbka dole : 120 cmCena je uvedená za pár (2 kusy).

  Shipment in 24h

 • Siete hádzanárske s hrúbkou šnúry 4 mm, polyetylénové. Vyrobené poľským výrobcom.  Rozmery:Šírka: 3,0 m Výška: 2,0 m Hĺbka hore: 80 cm Hĺbka dole : 100 cmCena je uvedená za pár (2 kusy).

  Shipment in 24h

 • Siete hádzanárske, polyetylénové s hrúbkou šnúry 4 mm. Vyrobené poľským výrobcom.  Rozmery:Šírka: 3,0 m Výška: 2,0 m Hĺbka hore: 100 cm Hĺbka dole : 150 cmCena je uvedená za pár (2 kusy).

  Shipment in 2-5 days

 • Hádzanárske siete, polypropylénové, hrúbka šnúry 4 mm. Vyrobené poľským výrobcom.Rozmery:Šírka: 3,0 m Výška: 2,0 m Horná hĺbka: 80 cm Hĺbka dna: 100 cmCena je uvedená za pár (2 kusy)

  Shipment in 24h

 • Siete hádzanárske, polypropylénové s lapačom.Hrúbka šnúry 4 mm Poľský výrobca Rozmery:Šírka: 3,0 m Výška: 2,0 m Hĺbka hore: 100 cm Hĺbka dole : 120 cmCena je uvedená za pár (2 kusy).

  Shipment in 24h

 • Hádzanárske siete, polypropylénové, s lapačom.Hrúbka šnúry 4 mm Poľský výrobcaRozmery:Šírka: 3,0 m Výška: 2,0 m Horná hĺbka: 80 cm Hĺbka dna: 100 cmCena za uvedená za pár (2 kusy).

  Shipment in 24h

 • Profesionálne hádzanárske bránky, hliníkové, vyrobené a označené v súlade s normou IHF.Základné informácie: Svetlá výška 200 x 300 cm Hlavný rám je vyrobený z hliníkového profilu 80x80 mm, úplne zváraný, čo zaručuje vysokú životnosť a pevnosť bránky.Bočné ramená (sklopné alebo trvalé - podľa výberu) sú vyrobené z 35 mm oceľovej guľatiny. Všetky oceľové...

  Shipment in 2-5 days

 • Bezuzlová sieť na bránu z polypropylénu s vysokou pevnosťou, šnúra s hrúbkou 4 mm.Má dodatočné elastické šnúry, spájajúce sieť s bránkou (stĺpiky a priečne brvno).  Spôsobuje to optimálne napätie očiek siete a zabraňuje skĺznutiu lopty. Toto riešenie vyhovuje ustanoveniam DIN EN 749. Má vysokú pevnosť očiek a vysokú schopnosť absorbovať nárazy lopty....

  Shipment in 24h

 • Bezuzlová sieť na bránu z polyesteru, šnúra s hrúbkou 4 mm.Má dodatočné elastické šnúry, spájajúce sieť s bránkou (stĺpiky a priečne brvno).  Spôsobuje to optimálne napätie očiek siete a zabraňuje skĺznutiu lopty. Toto riešenie vyhovuje ustanoveniam DIN EN 749. Má vysokú pevnosť očiek a vysokú schopnosť absorbovať nárazy lopty. Nemenné rozmery značne...

  Shipment in 2-5 days

 • Bezuzlová sieť na bránu z polypropylénu s vysokou pevnosťou, šnúra s hrúbkou 5 mm.Má dodatočné elastické šnúry, spájajúce sieť s bránkou (stĺpiky a priečne brvno).  Spôsobuje to optimálne napätie očiek siete a zabraňuje skĺznutiu lopty. Toto riešenie vyhovuje ustanoveniam DIN EN 749. Má vysokú pevnosť očiek a vysokú schopnosť absorbovať nárazy lopty....

  Shipment in 24h

 • Hádzanárske bránky vyrobené a označené v súlade so štandardom IHF.Bránky sú určené pre telocvične, kde je koncová čiara hádzanárskeho ihriska vo vzdialenosti od steny menej ako 50 cmHlavný rám je vyrobený z hliníkového profilu 80x80mmHáčiky, ktoré držia sieťku, sú kovovéVšetky prvky okrem hlavného rámu sú pozinkovanéRám bránky je pripevnený k stene...

  Shipment in 2-5 days

Ukazujúci 1 - 12 s 45 položky