Kategórie

Tenis Existuje 29 produktov.

Otvorí sa tenisová časť so zoznamom vybavenia kurtu. Obsahuje tenisové a hliníkové tenisové stĺpiky a vlasce na označenie hracieho povrchu. Ďalším potrebným vybavením sú tenisové siete. Ponuka zahŕňa kópie vyrobené z polyetylénu a polypropylénu v širokom cenovom rozpätí. V ponuke samozrejme nie sú tenisové rakety - určené na rekreačné aj profesionálne hranie. Zoznam sa uzatvára pomocou tenisových doplnkov: lopty, jednolôžka a nastavovacie popruhy.

Podkategórie

 • Tenisové siete
  Aktuálny zoznam tenisových sietí zahŕňa modely vyrobené z polyetylénu, polypropylénu alebo polyesteru, s rôznou hrúbkou väzby (od 2 do 4 mm) a v dvoch farbách: biela alebo čierna. V ponuke sú kópie určené na rekreačné hry a siete vyrobené na najvyššej úrovni s osvedčeniami ILTF, ktoré možno použiť v oficiálnych súťažiach na úrovni.
 • Tenisové rakety
  Výber tenisovej rakety závisí od štýlu hry a predovšetkým od úrovne sofistikovanosti hráča. V ponuke obchodu sú kópie určené začiatočníkom a stredne pokročilým hráčom. Vyrobené poprednými výrobcami - Head, Prince, Wilson - všetky rakety sú vysoko kvalitné, čo zaručuje dlhodobé používanie a spokojnosť s hrou.
 • Tenisové lopty
  V ponuke tenisových loptičiek sú kópie najznámejších výrobcov (Dunlop, Head, Prince). Vysoká kvalita práce ide ruka v ruke s možnosťou ich použitia na súdoch akéhokoľvek druhu povrchu. Použitie moderných technológií (napr. Plsť pokrytá špeciálnou farbou, ktorá zvyšuje viditeľnosť lopty) zaručuje najvyšší komfort hry.
 • Tenisové palice, vybavenie kurtu
  Aktuálne zobrazená sekcia obsahuje všetok potrebný sortiment na vybavenie ihriska a jeho prípravu na hru. Popri kvalitných tenisových stĺpoch (vyrobených z hliníkového alebo oceľového profilu) existujú čiary, ktoré označujú ihrisko, stojany pre rozhodcu a ďalšie doplnky, ako sú podpery jednotlivcov, nastavovacie pásky alebo zmesi polyetylénov používané na ochranu súdov pred vetrom alebo ako reklamné povrchy.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 29 položky
 • Tenisové stĺpky sú vyhotovené zo špeciálneho hliníkového oválneho profilu s rozmermi 75 x 116 mm, umiestnené v puzdrách, osadených do podložia haly alebo kurtu.  Stĺpky sú vnútri vybavené napínacím zariadením s pomocou lichobežníkovej skrutky a uchytávacieho kolieska Uchytávacie háky sú umiestnené na protiľahlom stĺpiku  Vysokú kvalitu potvrdzuje...

  Shipment in 24h

 • Skladacie rozhodcovské stanovište pre pozemný tenis. Vyrobené z uzavretých oceľových profilov Náter práškovým lakom Vybavené plastovým sedadlom s opierkou Skladací systém zjednodušuje jeho skladovanie a prenos Certifikát PN (Znak Zhody s Poľskou Normou)

  To order

 • Podpórki siatki do gry singlowej w tenisa ziemnego. Podpórki wykonane z cienkościennej rurki stalowej o długości 107 cm Malowane proszkowo na kolor srebrny Zakończone półokrągłym uchem pod siatkę Cena za parę

  Shipment in 24h

 • Siatka do tenisa nowej generacji "EXCALIBUR". Wykonana z poliestru, śr. 2,5 mm. Dzięki zastosowaniu bezwęzłowej technologi produkcji oczka nie ulegają deformacji. Brak podwójnych rzędów zapewnia dobrą przejrzystość siatki (co jest szczególnie ważne dla obserwujących grę). Wymiary: Szerokość: 12,72 m. Wysokość: 1,07 m. Kolory: zielony, czarny.

  Shipment in 24h

 • Siatka do tenisa nowej generacji "MERLIN". Wykonana z poliestru, śr. 3,5 mm, Dzięki zastosowaniu bezwęzłowej technologi produkcji oczka nie ulegają deformacji. Brak podwójnych rzędów gwarantuje dobrą przejrzystość siatki. Wymiary: Szerokość: 12,72 m. Wysokość: 1,07 m. Kolory: zielony, czarny.

  Shipment in 24h

 • Tenisová sieť z pletenej polyetylénovej šnúry s hrúbkou 3 mm,5 zdvojených radov (ručne pletených), všetky kraje sú zosilnené páskou. rozmery sú prispôsobené ku kurtu s plnými rozmermi, vyhotovená v súlade s predpismi ILTF a tiež normou DIN EN 1510.Rozmery:šírka: 12,72 m výška: 1,07 m Farby: zelená, čierna

  Shipment in 24h

 • Siatka do tenisa z plecionej linki polietylenowej o średnicy 3 mm. 5 podwójnych rzędów (plecionych ręcznie), Wymiary dostosowane do pełnowymiarowego kortu deblowego, Zgodne z przepisami ILTF oraz normą DIN EN 1510. Wymiary: Szerokość: 12,72 m. Wysokość: 1,07 m. Kolory: zielony, czarny.

  Shipment in 24h

 • Taśma wyznaczająca pole gry do tenisa ziemnego. Taśma polipropylenowa. Całkowita długość taśmy pozwala na wyznaczenie boiska o wymiarach  m. W komplecie ze śledziami do mocowania. Taśma dostępna w kolorach niebieskim oraz czerwonym.

  Shipment in 24h

 • System linii SPEZIALA do wyznaczania pola gry w tenisa ziemnego.Zestaw linii (podzielonych na 6 rolek) umożliwiających wyznaczenie całego kortu. W komplecie łączniki, kołki oraz śledzie do montażu. Zastosowanie: powierzchnie trawiaste / ziemne. Wykonane z PVC, antypoślizgowe, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Mocowane do powierzchni za...

  Shipment in 2-5 days

 • Tenisová sieť. Polypropylén. Hrúbka povrazu 3 mm Rozmery 12,8 x 1,05 m. Dĺžka kábla: 13,4 m.Osvedčenie PN (značka zhody s poľskou normou).Biela farba.Poľský výrobca.

  Shipment in 24h

 • Tenisová sieť. Polyetylén. Hrúbka povrazu 2 mm. Rozmery 12,8 x 1,05 m. Dĺžka kábla: 13,4 m. Osvedčenie PN (značka zhody s poľskou normou).Biela farba.Poľský výrobca.

  Shipment in 24h

 • Tenisová sieť.Polypropylén. Hrúbka povrazu 3 mm. Rozmery 12,8 x 1,05 m. Dĺžka kábla: 13,4 m.Osvedčenie PN (značka zhody s poľskou normou).Čierna farba. Poľský výrobca.

  Shipment in 24h

Ukazujúci 1 - 12 s 29 položky