Kategórie

Tenis Existuje 30 produktov.

Táto sekcia obsahuje všetky potrebné komponenty potrebné k tréningu a samotnej hre ako sú napríklad tenisové a hliníkové tenisové stĺpiky, siete, alebo čiary.

Podkategórie

 • Tenisové siete
  Aktuálny zoznam tenisových sietí zahŕňa modely vyrobené z polyetylénu, polypropylénu alebo polyesteru, s rôznou hrúbkou väzby (od 2 do 4 mm) a v dvoch farbách: biela alebo čierna. V ponuke sú kópie určené na rekreačné hry a siete vyrobené na najvyššej úrovni s osvedčeniami ILTF, ktoré možno použiť v oficiálnych súťažiach na úrovni.
 • Tenisové rakety
  Výber tenisovej rakety závisí od štýlu hry a predovšetkým od úrovne sofistikovanosti hráča. V ponuke obchodu sú kópie určené začiatočníkom a stredne pokročilým hráčom. Vyrobené poprednými výrobcami - Head, Prince, Wilson - všetky rakety sú vysoko kvalitné, čo zaručuje dlhodobé používanie a spokojnosť s hrou.
 • Tenisové loptičky
  V ponuke tenisových loptičiek sú kópie najznámejších výrobcov (Dunlop, Head, Prince). Vysoká kvalita práce ide ruka v ruke s možnosťou ich použitia na súdoch akéhokoľvek druhu povrchu. Použitie moderných technológií (napr. Plsť pokrytá špeciálnou farbou, ktorá zvyšuje viditeľnosť lopty) zaručuje najvyšší komfort hry.
 • Tenisové stĺpy a príslušenstvo kurtu
  Aktuálne zobrazená sekcia obsahuje všetok potrebný sortiment na vybavenie ihriska a jeho prípravu na hru. Popri kvalitných tenisových stĺpoch (vyrobených z hliníkového alebo oceľového profilu) existujú čiary, ktoré označujú ihrisko, stojany pre rozhodcu a ďalšie doplnky, ako sú podpery jednotlivcov, nastavovacie pásky alebo zmesi polyetylénov používané na ochranu súdov pred vetrom alebo ako reklamné povrchy.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 30 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 30 položky