Kategórie

Volejbal Existuje 54 produktov.

Zoznam volejbalového vybavenia zahŕňa komplexné vybavenie pre volejbalové ihrisko a ďalšie príslušenstvo určené pre tento šport. V prvom rade sú to volejbalové stĺpy (oceľové alebo hliníkové), kryty stĺpov a tribúny. V ostatných sekciách sú zariadenia renomovaných výrobcov: volejbalové lopty (Mikasa, Molten, Gala, Olimp), volejbalové siete (Netex, Huck) a doplnky ako napríklad kolenačky alebo tabuľky na striedanie hráčov.

Podkategórie

 • Volejbalové siete

  Každá volejbalová sieť, ktorá je k dispozícii v tejto časti, je vyrobená podľa príslušných noriem. Výrobcovia - Netex a Huck - zaručujú ich vysokú kvalitu. Medzi ponúkané modely patria populárne rekreačné herné siete a pokročilejšie vzorky určené pre profesionálne a turnajové hry vrátane volejbalových sietí, ktoré sú v súlade s normami FIVB (Medzinárodná volejbalová federácia).

 • Volejbalové stĺpiky a príslušenstvo
  Volejbalové stĺpiky v aktuálne zobrazenej časti sú vyrobené z pozinkovanej ocele alebo hliníka. Vďaka nastaviteľnej výške sieťového odpruženia sú všetky modely multifunkčné a dajú sa použiť pre hry s podobnými pravidlami (bedminton atď.). Okrem stĺpikov obsahuje táto časť ďalšie prvky vybavenia pre volejbalové kurty: nástenné koľajnice, stojany pre rozhodcov, kryty stĺpikov a montážne rukávy s maskovacími viečkami.
 • Volejbalové príslušenstvo
  Zoznam volejbalových doplnkov dopĺňa túto disciplínu. Antény pre volejbal, stoly na striedanie hráčov alebo zariadenie na meranie výšky siete sú počas oficiálnych volejbalových hier nevyhnutnosťou. Vešiaky na sieť alebo popruhy vymedzujúce hracie pole jednoduchým a rýchlym spôsobom vám umožňujú vytvoriť volejbalové ihrisko.
 • Vybavenie na volejbalové ihrisko
 • Volejbalové lopty
  Volejbalové lopty uvedené v tejto časti pochádzajú od renomovaných výrobcov, ako sú Molten, Mikasa, Olimp a Gala, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Predložené lopty zahŕňajú predmety určené na rekreačné, amatérske a profesionálne hry. Široký výber vám tiež umožní zvoliť ten správny model pre každý typ povrchu.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 54 položky
 • Ideálne pre turnaje nižšej úrovne a rekreačné hry.Rozmery 9,5 x 1 m. Mriežka nie je vybavená anténami

  Shipment in 24h

 • Ideálne pre turnajové hry nižšej úrovne a pre rekreačné hry.Rozmery: 9,5 mx 1 m Mriežka nie je vybavená anténami

  Shipment in 24h

 • Sieť na volejbal, biela, vrátane antén.Rozmery: 9,5 mx 1 mNapínacie lanká: horná oceľ, spodná - polypropylénAntény (2 kusy) dlhé 180 cm, bielo-červenéVyrobené zo sklenených vlákienPozor:Z dôvodu nezvyčajných rozmerov sa pri objednávaní tohto produktu cena dopravy započítava dvakrát.

  Shipment in 24h

 • Sieť na volejbal, biela, s anténami.Rozmery: 9,5 mx 1 mNapínacie lanká: horné oceľ, spodné polypropylénAntény (2 kusy) dlhé 180 cm, bielo-červenéVyrobené zo sklenených vlákienPozor:Z dôvodu nezvyčajných rozmerov sa pri objednávaní tohto produktu sa cena dopravy započítava dvakrát.

  Shipment in 24h

 • Sieť na volejbal, čierna, vrátane antén.Rozmery: 9,5 mx 1 mNapínacie lanká: horná oceľ, spodná - polypropylénAntény (2 kusy) dlhé 180 cm, bielo-červenéVyrobené zo sklenených vlákienPozor:Z dôvodu nezvyčajných rozmerov sa pri objednávaní tohto produktu cena dopravy započítava dvakrát.

  Shipment in 24h

 • Sieť na volejbal, čierna IV, s anténami.Rozmery: 9,5 mx 1 mNapínacie lanká: horné oceľ, spodné polypropylénAntény (2 kusy) dlhé 180 cm, bielo-červenéVyrobené zo sklenených vlákienPozor:Z dôvodu nezvyčajných rozmerov sa pri objednávaní tohto produktu sa cena dopravy započítava dvakrát.  

  Shipment in 24h

 • Rozmery: 9,5 mx 1 m Napínacie lanká: horné oceľ, spodné polypropylén Dĺžka lanka: 12,5 m Vystužená páska zo štyroch strán Antény (2 kusy) dlhé 180 cm, bielo-červenéVyrobené zo sklenených vlákienPozor: Z dôvodu nezvyčajných rozmerov sa pri objednávaní tohto produktu sa cena dopravy započítava dvakrát.

  Shipment in 24h

 • Určené pre oceľové volejbalové stĺpiky vyrobené z profilu 80x80 mm Je vyrobená z oceľového profilu so štvorcovými rozmermi 90 x 90 x 2 mm Chránené proti korózii žiarovým zinkovaním cena za 1 ks

  Shipment in 24h

 • Konštrukcia napínacieho mechanizmu SLIM umožňuje zmenu výšky siete v rozsahu od 50 do 250 cm. Vyššie uvedené riešenie umožňuje zavesenie siete v akejkoľvek výške a v ľubovoľnom uhle (univerzálne použitie súpravy - volejbal, tenis, bedminton)Vhodné pre haly, alebo telocvične so šírkou menšou ako 12 m.

  Shipment in 24h

 • Podlahový rám s poklopom. Podlahový poklop, zakrývajúci otvory v podlahe, určené na osadenie puzdier, zosilňujúcich stĺpiky Oceľový, galvanicky pozinkovaný rám Poklop je vyhotovený lepením jednotlivých vrstiev  V ponuke sú aj poklopy so zníženou úrovňou uloženia, čo umožňuje prilepenie originálneho povrchu, vyrezaného z pokrytia športovej haly. Ak...

  Shipment in 24h

 • Univerzálny kovový vešiak na volejbalové, tenisové a bedmintonové siete. Umožňuje vám pohodlne uložiť navinutú sieť a rýchlo a efektívne ju rozložiť / zrolovaťOceľová konštrukcia je vybavená drevenou otočnou rukoväťou na uľahčenie rolovania / odvíjania siete.

  Shipment in 24h

 • Optické a zvukové indikátory striedania volejbalistov. Vytvorené volejbalovými rozhodcami v súlade s oficiálnymi volejbalovými pravidlami FIVB. Ich primárnou funkciou je signalizácia prerušenia odpočinku alebo výmeny hráčov trénermi a zapisovateľom. Cieľom je zabezpečiť hladký priebeh hry prostredníctvom jasnej komunikácie medzi trénermi a rozhodcami, ako...

  Shipment in 2-5 days

Ukazujúci 1 - 12 s 54 položky