Kategórie

Teleskopické tribúny do telocvične a športových hál Existuje 4 produktov.

Trybuna teleskopowa TT-BETA

Sme výrobcom a dodávateľom teleskopických tribún založených na modernom skladacom systéme.
Naše tribúny sa vyznačujú moderným dizajnom a vysokou estetikou. Nami používané metódy návrhu nám umožňujú prispôsobiť všetky materiálne, geometrické a rozmerové parametre, ako napríklad výškový rozdiel, rozstupy radov, dĺžka modulov, rozstupy sedadiel, čo nám umožňuje prispôsobiť tribúnu štýlovým očakávaniam a individuálnym architektonickým požiadavkám klienta.

TRIBÚNOVÝ TELESKOPICKÝ SYSTÉM TT-BETA

Trybuna teleskopowa składana

Popis systému

Systém je určený pre telocvične a športové haly. Charakteristickým znakom tohto systému je to, že sedadlá (lavice alebo plastové sedadlá) sú trvale zabudované do konštrukcie tribúny. Jednotlivé podesty majú výškový rozdiel od 320 do 400 mm. Každá podesta je vybavená medzistupňom.

Lavice a sedadlá

 1. Typ TT-BETA-L. Sedenie typu lavica je vyrobené z preglejky so  šírkou 30 cm, za príplatok s možnosťou vybavenia čalúnenými podložkami, ako aj sklopnými pásovými alebo preglejkovými operadlami.

  Trybuna ławkowa składana

 2. Typ TT-BETA-PN. Sedadlá s nízkym operadlom s výškou H = 11 cm v sklopných radoch, vyššie sedadlá s operadlom s výškou H = 25 cm je možné použiť v posledných dvoch nesklopných radoch.

 3. Typ TT-BETA-PW. Sedadlá s operadlom s výškou H = 25 alebo 32 cm, z konštrukčných dôvodov je možné ich použiť pri tribúnach s výškovým rozdielom 350 - 400 mm, bez predných panelov.
  Trybyna teleskopowa wielorzędowa

 4. Typ TT-BETA-PS. Sedadlá so sklopným operadlom, sedadlá a operadlá sú z fúkaného polypropylénu (technológia Blow-Molding). Operadlá sú pred vysunutím tribúny sklopené a po vytiahnutí sa vertikálne vzpriamia.

 5. Typ TT-BETA-ST. Sedadlá so sklopným operadlom, sedadlá a operadlá sú zo špeciálne profilovanej preglejky. Operadlá sú pred vysunutím tribúny sklopené a po vytiahnutí sa vertikálne vzpriamia Možnosť inštalácie ďalších poťahových materiálov na sedadlo a operadlo.

Nosná konštrukcia tribúny a skladací systém


Konstrukcja trybuny teleskopowej mobilnej

Štruktúra teleskopickej tribúny je založená na systéme posuvných rámov. Pojazdové rámy sú vyrobené z oceľových profilov lakovaných práškovou farbou, nosné tyče sú vyrobené z rozmerov 80x40 mm (až do 5 radu), 100x40 (6-11 radu) alebo 120x40 (12-18 radu). Vďaka polyamidovému valčekovému systému sa s tribúnou ľahko manipuluje, takže ju môže rozložiť jedna osoba.

Pojazdové rámy sú vybavené kolesami a pojazdovými valčekmi:
- trakt na podlahe: polyamid s prídavným polyuretánovým dezénom, s priemerom 100 mm a šírkou 40 mm, každý s dvoma guľovými ložiskami, v rozsahu 3 kolies pre jeden pojazdový rám.

- horný trakt: polyamid s priemerom 55 mm a šírkou 33 mm, každé vybavené dvoma guličkovými ložiskami.

- spodné vedenie, rozstup a nastavenie vzájomného nastavenia polohy rámu: polyamid s priemerom 25 mm a šírkou 10 mm, vybavený guľkovými ložiskami.

Vhodný počet kolies spôsobuje, že bodové zaťaženie podlahy je malé (predstavuje 1 kN na koleso). V podvozku sa používajú iba valčeky z polyamidových ložísk (guľové ložiská). Nasledujúce rámy sú vedené iba pomocou plastových vodiacich valčekov, vďaka čomu boli medzi nasledujúcimi rámami úplne vylúčené všetky kontaktné body z ocele a ocele, vďaka čomu je skladací systém ľahký, hladký, tichý a spoľahlivý.

Nosná konštrukcia tribúny je založená na nosných nosníkoch z dvojitého profilu 100x40 (celkom 200x40 mm), ktorý je zároveň nosným prvkom tribúny. Hlavné nosné nosníky pôsobia aj ako stúpačky, ktoré uzatvárajú priestor plošiny, čo zabraňuje pádu z tribúny.

Podesty i schody

Stopnie trybuny teleskopowej


Priamo na predné nosníky sú pripevnené plošinové dosky z 18 mm hrubej protišmykovej preglejky v hnedej, čiernej alebo šedej farbe. Platformy je možné zakryť kobercom, ktorý je ukončený hliníkovými lištami, alebo inými individuálnymi spôsobmi dokončovania.

Hrany na schodoch a medzistupňoch sú ukončené hliníkovým drážkovým profilom s rozmermi 40 x 20 mm, s práškovou farbou vo farbe konštrukcie. Možná je aj inštalácia schodiskových profilov s LED osvetlením s množstvom vzorov a farieb profilov.


Predné panely

Panelowa trybuna teleskopowa
Na prednú stranu tribúny je možné nainštalovať estetické maskovacie panely vyrobené z 18 mm hrubej dosky v šedej RAL 7035 alebo v inej farbe na požiadanie. Na želanie sa používajú aj iné dokončovacie materiály, napríklad doska HPL th. 8 mm alebo MDF doska, napríklad dierovaná.


Bezpečnostné bariéry

Tribúny sú vybavené zadnou, bočnou a prednou bezpečnostnou bariérou v závislosti od konfigurácie stojana.

Bočné zábrany sa zvyčajne inštalujú od druhého pristátia (prvé nie je potrebné).
Zadné zábrany sa inštalujú, keď je stojan samostatne stojaci alebo keď sú v zadnej časti stojana nezabezpečené priestory (napr. keď stojan susedí so stĺpmi zariadenia).

Bočné lišty je možné vyrobiť v niekoľkých variantoch:

TYP BT1: pevná zvislá zábrana - v prípade tribún do 5 radov.


Trybuna teleskopowa TT-BETA-L

TYP BT2:
 Odnímateľná zvislá zábrana - v prípade tribún s viac ako 5 radmi.
Bariera trybuny teleskopowej

Trybuna składana


TYP BT3:
 kĺbová zvislá bariéra - koľajnice sa počas používania tribúny vertikálne nastavia, odomknú sa a kĺbovo sa sklopia.
TYP BT4: pevná šikmá zábrana - v prípade tribún s viac ako 5 radmi. Zábrana sa robí pri konštantnom sklone asi 10 stupňov. Bezkolízna poloha následných zábran počas skladania vylučuje potrebu ich demontáže.

Rám zábradlia je vyrobený zo štvorcového profilu 35x35 mm, rohy rámu sú ohnuté do polomeru R99 mm, výplň z uholníkov 20x20x2 mm, s osovým rozstupom max. 120 mm.Skladanie a rozkladanie tribúny

Blokovanie polohy tribúny po jej vysunutí alebo roztiahnutí sa vykonáva pomocou nôh s prítlačným gombíkom (okrem elektricky ovládaných tribún, kde sú polohy trvalo fixované zastaveným motorom s pohonnou jednotkou)

Elektrický pohon

V štandarde sa tribúny do 5 radov skladajú ručne.

Silnik trybuny teleskopowej

Tribúny od 6 radov vyššie sú vybavené v štandarde modulmi elektrického pohonu. Pohon je trojfázový motor 230 / 400V, 0,25kW, 860 ot./min, IP54, reduktor i = 100. Liatinové prevodové kolesá, pr. 200 mm s polyuretánovou lištou, šírkou 80 mm a tvrdosťou 70-75 Shore, 2 kusy na jeden modul motora.

Pre tribúny sa odporúča inštalovať samostatný systém napájania. Ak nie je k dispozícii samostatná inštalácia, je možné stojany napájať a ovládať pomocou pripojeného zdroja napájania a ovládacej súpravy.

Ukazujúci 1 - 4 s 4 položky
 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične. Základné vlastnosti: Bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania. Na obsluhu stačí jedna osoba. Modulárna konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm). Tribúna je zakaždým navrhnutá  individuálne pre dané zariadenie....

 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične. Základné vlastnosti: Bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania. Na obsluhu stačí jedna osoba. Modulárna konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm). Tribúna je zakaždým navrhnutá  individuálne pre dané zariadenie....

 • Určené pre interiérové zariadenia - športové haly, výstavné haly, kongresové sály, telocvične.Bezpečný a ľahký spôsob rozkladania a skladania. Na obsluhu stačí jedna osoba.  Modulárna konštrukcia (dĺžky modulov 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm, 600 cm). Tribúna je zakaždým navrhnutá  individuálne pre dané zariadenie. Kolesá s ložiskami s...

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami typu ławka VERSO.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko typu ławka VERSO. Wykonane z kopolimeru. Ostatni rząd wyposażony...

Ukazujúci 1 - 4 s 4 položky