Kategórie

Badminton Existuje 31 produktov.

Badmintonové vybavenie bolo rozdelené do troch hlavných kategórií. Prvý z nich vytvára trvalé vybavenie - badmintonové stĺpiky a stojany (pevné a priechodné). Vedľa nich je zvyšné vybavenie potrebné na zápas - sada sietí (tréning, zápas a určená na oficiálne zápasy). Ponuku uzatvárajú badmintonové doplnky: rakety, loptičky a pásky, ktoré určujú hracie pole.

Podkategórie

  • Badmintonové stojany
    Badmintonové vybavenie dostupné v internetovom obchode sú prvé stĺpiky zabudované do rukávov a mobilných stojanov s hmotnosťou. Vyrobené z oceľového profilu, s práškovým nástrekom, majú príslušné osvedčenia o bezpečnosti a kvalite (značka „PN“ - poľská norma), čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhodobé používanie. V ponuke sú okrem stáleho poľného vybavenia aj detské bedmintonové sety. Šikovne, ľahko rozložiteľné / zložiteľné, ľahko sa prepravujú a poskytnú športové emócie najmenším milovníkom bedmintonu.
  • Badmintonové siete
    Zoznam badmintonových sietí obsahuje vzorky pre každý typ súťaže. Populárne modely v troch farbách - biela, zelená, čierna - sú ideálne pre rekreačné hry a ich pevná konštrukcia zaručuje ich odolnosť. V ponuke sa nenachádzajú kópie určené na oficiálne hry. Turnajom zosilnené polypropylénové siete sa vyznačujú zvýšeným štandardom výkonu, ktorý zabezpečí ich dlhodobé používanie.
  • Rakety, príslušenstvo

    Hlavnú ponuku príslušenstva bedmintonu tvoria rakety a člny venované tejto disciplíne. Súčasťou vybavenia sú zariadenia určené pre začiatočníkov a stredne pokročilých výrobcov, ako sú Head, Rox a Spokey. Sortiment je doplnený páskami označujúcimi bedmintonové pole.

na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 31 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 31 položky