Kategórie

Badminton Existuje 30 produktov.

Badmintonové vybavenie je rozdelené do troch hlavných kategórií. Prvá z nich obsahuje pevné vybavenie kurtu - badmintonové stĺpiky a stojany (pevné a mobilné). V druhej nájdete siete a v tretej rakety a ostatné príslušenstvo. 

Podkategórie

  • Badmintonové stĺpy
    Badmintonové vybavenie dostupné v internetovom obchode pozostáva zo stĺpov zabudovaných do púzdier a mobilných stojanov so záťažou. Vyrobené z oceľového profilu, s práškovým nástrekom, majú príslušné osvedčenia o bezpečnosti a kvalite (značka „PN“ - poľská norma), čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhodobé používanie. V ponuke sú rekreačné badmintonové sety. Šikovne, ľahko rozložiteľné / zložiteľné, ľahko sa prepravujú a poskytnú športové emócie najmenším milovníkom badmintonu.
  • Badmintonové siete
    Ponuka obsahuje badmintonové siete pre každý typ súťaže. Populárne modely v troch farbách - biela, zelená, čierna - sú ideálne pre rekreačné hry a ich pevná konštrukcia zaručuje ich odolnosť. V ponuke sa nachádzajú aj siete určené na oficiálne zápasy.
  • Badmintonové rakety, príslušenstvo

    Hlavnú ponuku príslušenstva bedmintonu tvoria rakety a člny venované tejto disciplíne. Súčasťou vybavenia sú zariadenia určené pre začiatočníkov a stredne pokročilých výrobcov, ako sú Head, Rox a Spokey. Sortiment je doplnený páskami označujúcimi bedmintonové pole.

na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 30 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 30 položky