Kategórie

Floorball Existuje 13 produktov.

Florbal je tímová hra postavená na tradičnom hokeji. Dynamika a veľkoleposť disciplíny znamená, že neustále získava na popularite. V tejto sekcii ponúkame florbalové vybavenie na prípravu ihriska pre túto disciplínu. Ponuka internetového obchodu zahŕňa kompletné športové vybavenie: florbalové bránky (dostupné v štyroch veľkostiach), florbalové palice a doplnkové doplnky - florbalové loptičky a puky a brankárske doplnky.

Podkategórie

 • Florbalové góly
  Florbalové bránky sú k dispozícii v 4 veľkostiach: 115x160 cm, 105x140 cm, 60x90 cm a 45x60 cm. Vyrobené z oceľovej rúrky, červenej a bielej farby, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a estetikou spracovania. Nízka váha cieľov - av prípade menších modelov - možnosť rýchlej montáže uprednostňujú ich široké uplatnenie nielen pri florbalových hrách.
 • Florbalové sady
  Florbalové súpravy obsahujú vybavenie potrebné na hranie zápasov na amatérskej úrovni. Všetky dostupné sady pozostávajú z 10 klubov (v dvoch farbách, s rôznou dĺžkou) a potrebného počtu loptičiek. Okrem toho vybrané sady zahŕňajú florbalové bránky (kovové alebo plastové).

 • Florbalové palice
  Florbalová časť obsahuje modely podobného spracovania. Kľúčovým parametrom, ktorý by sa mal brať do úvahy pri výbere klubu, je dĺžka jeho šachty. Príliš dlhá palica bráni okrem iného efektívne štrajkovanie, príliš krátke - znižuje dosah hry. Dostupný sortiment florbalových palíc s najtypickejšími rozmermi čiapky: 87, 95 a 101 cm vám umožňuje vybrať si ten pravý pre hráčov, ktorí majú výšku 140 až 190 cm.
 • Florbalové doplnky, brankárske vybavenie
  Zoznam doplnkového vybavenia a príslušenstva obsahuje lopty a loptičky - vybavenie, ktoré je absolútne nevyhnutné na začatie zápasu. Táto časť obsahuje aj prvky výstroja pre brankárov - florbalové nohavice a mikiny, ktoré chránia hráča pred zraneniami počas hry.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 13 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 13 položky