Kategórie

Floorball Existuje 22 produktov.

Florbal je tímová hra postavená na tradičnom hokeji. Dynamika a veľkoleposť disciplíny znamená, že neustále získava na popularite. V tejto sekcii ponúkame florbalové vybavenie na prípravu ihriska pre túto disciplínu. Ponuka internetového obchodu zahŕňa kompletné športové vybavenie: florbalové bránky (dostupné v štyroch veľkostiach), florbalové palice a doplnkové doplnky - florbalové loptičky a puky a brankárske doplnky.

Podkategórie

 • Florbalové góly
  Florbalové bránky sú k dispozícii v 4 veľkostiach: 115x160 cm, 105x140 cm, 60x90 cm a 45x60 cm. Vyrobené z oceľovej rúrky, červenej a bielej farby, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a estetikou spracovania. Nízka váha cieľov - av prípade menších modelov - možnosť rýchlej montáže uprednostňujú ich široké uplatnenie nielen pri florbalových hrách.
 • Florbalové sady
  Florbalové súpravy obsahujú vybavenie potrebné na hranie zápasov na amatérskej úrovni. Všetky dostupné sady pozostávajú z 10 klubov (v dvoch farbách, s rôznou dĺžkou) a potrebného počtu loptičiek. Okrem toho vybrané sady zahŕňajú florbalové bránky (kovové alebo plastové).

 • Florbalové palice
  Florbalová časť obsahuje modely podobného spracovania. Kľúčovým parametrom, ktorý by sa mal brať do úvahy pri výbere klubu, je dĺžka jeho šachty. Príliš dlhá palica bráni okrem iného efektívne štrajkovanie, príliš krátke - znižuje dosah hry. Dostupný sortiment florbalových palíc s najtypickejšími rozmermi čiapky: 87, 95 a 101 cm vám umožňuje vybrať si ten pravý pre hráčov, ktorí majú výšku 140 až 190 cm.
 • Florbalové doplnky, brankárske vybavenie
  Zoznam doplnkového vybavenia a príslušenstva obsahuje lopty a loptičky - vybavenie, ktoré je absolútne nevyhnutné na začatie zápasu. Táto časť obsahuje aj prvky výstroja pre brankárov - florbalové nohavice a mikiny, ktoré chránia hráča pred zraneniami počas hry.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 22 položky
 • Wysokiej jakości młodzieżowa bramka do unihokeja o wymiarach 45x60 cm.  Malowana proszkowo na kolor czerwony i biały. Wykonana z rury stalowej. Wyposażona w system łatwego składania / rozkładania, co ułatwia transport bramki. W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm. Cena za jeden egzemplarz.

  Shipment in 24h

 • Wysokiej jakości meczowa bramka do unihokeja o wymiarach 115x160 cm.   Malowana proszkowo na kolor czerwony. Wykonana z rury stalowej o średnicy 32 mm W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm Wymiary: Wymiar bramki: 160 x 115 cm Średnica tylnego słupka: 22 mm Średnica łącznika: 18 mm Średnica przedniej poprzeczki: 32 mm Średnica...

  Shipment in 24h

 • Wysokiej jakości młodzieżowa bramka do unihokeja o wymiarach 60x90 cm.   Malowana proszkowo na kolor czerwony i biały. Wykonana z rury stalowej. Wyposażona w system łatwego składania / rozkładania, co ułatwia transport bramki. W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm. Cena za jeden egzemplarz.

  Shipment in 24h

 • Wysokiej jakości młodzieżowa bramka do unihokeja o wymiarach 105x140 cm. Malowana proszkowo na kolor czerwony i biały. Wykonana z rury stalowej. Wyposażona w system łatwego składania / rozkładania, co ułatwia transport bramki. W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm. Cena za jeden egzemplarz.

  Shipment in 24h

 • Plastový florbal.Dostupné vo farbách: biela, oranžová, zelená, modrá, ružová.

  Shipment in 24h

 • Plastový florbal v červenej farbe.Výška 2,5 cm. Priemer 7 cm

  Shipment in 24h

 • Kij do unohokeja Cobra Junior 80 cm.  Kij wykonany z bardzo trwałego polipropylenu Trzonek o długości 80 cm Kolor trzonka - czarny Łopatka ażurowa niebieska lub żółta (kolor do wyboru)

  Shipment in 24h

 • Zestaw szkolny do unihokeja Cobra Junior 85. Podstawowe wyposażenie umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie rozgrywki dwóm drużynom.  W skład zestawu Cobra Junior 85 Max wchodzi: 10 kijów Cobra Junior w dwóch kolorach (5 niebieskich, 5 żółtych) o długości trzonka 85 cm 5 piłek

  Shipment in 24h

 • Zestaw szkolny Cobra Junior 85 Plastic Max. Najlżejsza wersja wyposażenia (dla dwóch drużyn) niezbędnego do rozpoczęcia gry w unihokeja.W skład zestawu Cobra Junior 85 Plastic Max wchodzi: 10 kijów Cobra Junior w dwóch kolorach (czerwonych / żółtych / czerwonych - do wyboru) o długości trzonka 85 cm 2 bramki plastikowe o wymiarach 60 x 90 cm (wraz z...

  Shipment in 24h

 • Zestaw szkolny do unihokeja Cobra Junior 85 Max. Przygotowany, by natychmiast umożliwić rozpoczęcie rozgrywki dwóm drużynom na dowolnej utwardzonej powierzchni.  W skład zestawu Cobra Junior 85 Max wchodzi: 10 kijów Cobra Junior w dwóch kolorach (5 niebieskich, 5 żółtych) o długości trzonka 85 cm 2 bramki metalowe, składane o wymiarach 60 x 90 cm 10 piłek

  Shipment in 24h

 • Zestaw szkolny do unihokeja Cobra Senior 87 Max.  W skład zestawu wchodzi: 10 kijów Cobra Senior (5 czerwonych, 5 żółtych) o długości trzonka 87 cm 2 bramki metalowe 60 x 90 cm 10 piłek

  Shipment in 24h

 • Kij do unihokeja Pyton 95 cm. Trzonek (czarny, wyposażony w owijkę) o długości 95 cm, wykonany z PCV. Łopatka ażurowa (biała lub czarna), 2 - stronnie profilowana.

  Shipment in 24h

Ukazujúci 1 - 12 s 22 položky