Kategórie

Hula Hop Existuje 5 produktov.

Ukazujúci 1 - 5 s 5 položky
 • Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych. Średnica koła: 50 cm. Dostępne w różnych kolorach.

  Shipment in 24h

 • Hula-Hop vyrobený z plastu.Priemer kolesa: 60 cm. K dispozícii v rôznych farbách.Hula-hop sa najčastejšie používa ako hračka pre deti, ale rovnako často sa používa ako pomôcka na rehabilitáciu, nápravnú gymnastiku a na vytváranie gymnastických súprav.

  Shipment in 24h

 • Hula-Hop vyrobený z plastu.Priemer kolesa: 70 cm. K dispozícii v rôznych farbách.Hula-hop sa najčastejšie používa ako hračka pre deti, ale rovnako často sa používa ako pomôcka na rehabilitáciu, nápravnú gymnastiku a na vytváranie gymnastických súprav.

  Shipment in 24h

 • Hula-Hop vyrobený z plastu.Priemer kolesa: 80 cm. K dispozícii v rôznych farbách.Hula-hop sa najčastejšie používa ako hračka pre deti, ale rovnako často sa používa ako pomôcka na rehabilitáciu, nápravnú gymnastiku a na vytváranie gymnastických súprav.

  Shipment in 24h

 • Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Średnica koła: 90 cm. Dostępne w różnych kolorach.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych.

  Shipment in 24h

Ukazujúci 1 - 5 s 5 položky