Kategórie

Tašky na oštepy Existuje 10 produktov.

Ukazujúci 1 - 10 s 10 položky
 • Taška na 10 oštepov 800 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 5 oštepov 800 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 10 oštepov 700 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 5 oštepov 700 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 10 oštepov 600 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 5 oštepov 600 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 10 oštepov 500 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 5 oštepov 500 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Taška na 10 oštepov 300 g alebo 400 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  Shipment in 24h

 • Torba na 5 sztuk oszczepów 400 g i 300 g, wykonana z wodoodpornej tkaniny syntetycznej.Wzmocnienia na końcach torby chronią przed przebiciem, wewnątrz znajdują się pasy z taśmy „ rzep” do unieruchomienia oszczepów Wytrzymałe uchwyty do przenoszenia przyszyte na całym obwodzie torby

  Shipment in 24h

Ukazujúci 1 - 10 s 10 položky