Kategórie

Tašky na oštepy Existuje 10 produktov.

Ukazujúci 1 - 10 s 10 položky
  • Taška na 10 oštepov 800 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 5 oštepov 800 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 10 oštepov 700 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 5 oštepov 700 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 10 oštepov 600 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 5 oštepov 600 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 10 oštepov 500 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 5 oštepov 500 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Taška na 10 oštepov 300 g alebo 400 g, vyrobená z nepremokavej syntetickej látky. Výstuhy na koncoch vaku chránia pred prepichnutím, vo vnútri sú pásky na suchý zips na upevnenie oštepov.Odolné rúčky na nosenie všité po celom obvode tašky.

  • Torba na 5 sztuk oszczepów 400 g i 300 g, wykonana z wodoodpornej tkaniny syntetycznej.Wzmocnienia na końcach torby chronią przed przebiciem, wewnątrz znajdują się pasy z taśmy „ rzep” do unieruchomienia oszczepów Wytrzymałe uchwyty do przenoszenia przyszyte na całym obwodzie torby

Ukazujúci 1 - 10 s 10 položky