Kategórie

Fľašky vody Existuje 8 produktov.

Potrebné vybavenie pre každého, kto aktívne hrá športy. Fľaša na vodu vám umožní vziať si svoj obľúbený nápoj kamkoľvek a vyhnúť sa tak riziku vyliatia tekutiny. Ľahký, vybavený športovými zátkami, umožňuje piť na cestách a plast, z ktorého sú vyrobené, zabraňuje vstrebávaniu zápachov.
Ukazujúci 1 - 8 s 8 položky
  • Fľaša na vodu Isostar s objemom 650 ml. Potrebné vybavenie pre každého športovca.Fľaša na vodu je vybavená športovou zátkou pre ľahké pitie pri pohybe.Vďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale sedí v ruke.

  • Bidon 1000 ml idealny dla sportowców.Wykonany z lekkiego tworzywa, Nieabsorbującego zapachów, Kształt pozwala na wyeliminowanie zjawiska przegrzewania i pienienia się płynów.

  • Fľaša Isostar s objemom 1000 ml s vrchnákom. Potrebné vybavenie pre každého športovca, ale vhodné aj pre rekreačných športovcov.Tento model má vrchnák, ktorý chráni náustok pred nečistotami.Objem: 1000 mlVýška: cca 31 cmVďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale sedí v ruke.Fotografie výrobkov sú ilustračné, tovar môže mať rôzne farby.

  • Fľaša Isostar s objemom 650 ml s vrchnákom. Potrebné vybavenie pre každého športovca, ale vhodné aj pre rekreačných športovcov.Tento model má vrchnák, ktorý chráni náustok pred nečistotami.Objem: 650 mlVýška: cca 21 cmVďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale sedí v ruke.Fotografie výrobkov sú ilustračné, tovar môže mať rôzne farby.

  • Fľaša na vodu Isostar s objemom 650 ml. Potrebné vybavenie pre každého športovca.Fľaša na vodu je vybavená športovou zátkou pre ľahké pitie pri pohybe.Vďaka profilovanému tvaru fľaša dokonale padne do ruky.

  • Bidon piłka 520 ml.Składana butelka turystyczna Szeroki otwór z nakrętką ułatwia czyszczenie i napełnianie bidonu Bezpieczny, nietoksyczny, Bezzapachowy materiał, Wygodny, chowany ustnik do picia Metalowy karabińczyk

  • Bidon 550 ml.Składana butelka turystyczna Szeroki otwór z nakrętką ułatwia czyszczenie i napełnianie bidonu Bezpieczny, nietoksyczny, Bezzapachowy materiał, Metalowy karabińczyk

Ukazujúci 1 - 8 s 8 položky