Kategórie

Športové doplnky Existuje 140 produktov.

Táto kategória obsahuje kompletný súbor športových doplnkov - ako sú píšťalky rozhodcov, výsledkové tabuľky, taktické tabule, pásky a stopky - užitočné takmer v každej disciplíne. Ponuka športového obchodu je doplnená množstvom doplnkov potrebných pre všetky typy pohybových aktivít: školské krídla, hula hoops, kužele, športové značkovače alebo fľaše s vodou sa určite ukážu ako užitočné pri spoločných hrách a aktivitách.

Podkategórie

 • Rozhodca zapíska
  Moderné píšťalky môžu vydávať zvuky dosahujúce 120 decibelov. Výsledkom bolo uznanie a uplatnenie nielen medzi športovými rozhodcami, ale aj medzi predstaviteľmi orgánov činných v trestnom konaní - policajtov, mestských strážcov, hasičov. Táto sekcia obsahuje profesionálne, moderné píšťalky od najznámejších výrobcov a klasické modely loptičiek.
 • Loptové doplnky
  Sekcia guľového príslušenstva sa skladá z čerpacej aj dopravnej techniky. Ponuka univerzálnych čerpadiel je doplnená kompresormi a sadami doplnkového vybavenia - potrebnými ihlami a hrotmi, aby sa tieto zariadenia mohli používať aj na ovládanie bicyklových kolies, matracov, záhradných bazénov atď. Súčasťou oddelenia príslušenstva sú siete, tašky a vozíky - veľmi užitočné pri skladovaní a pohybujúce sa lopty.
 • Elektronické stopky

  Hlavnou funkciou nižšie uvedených elektronických stopiek je presné meranie času. V ponuke sú zariadenia na ukladanie od sto do sto meraní času (v závislosti od modelu). Takmer všetky stopky majú navyše ďalšie funkcie, ako sú hodiny, kalendár, budík, teplomer alebo chronometer, vďaka čomu sú užitočné aj mimo športového areálu.

 • švihadlá
  Cvičenie pomocou švihadla je jednou z najlacnejších a zároveň najúčinnejších foriem fyzickej aktivity. Pravidelný tréning rozvíja motorické schopnosti, zlepšuje kondíciu, posilňuje svaly a tvaruje postavu. V ponuke internetového obchodu sú šnúry na hranie aj profesionálny tréning - fitnes, aerobik alebo koordinácia. Široký výber vám umožňuje nastaviť dĺžku, zvoliť druh materiálu, z ktorého je lano vyrobené, a ďalšie voliteľné funkcie (napríklad počítadlo skokov).
 • Taktické dosky

  Spomedzi športových doplnkov nemohlo chýbať potrebné vybavenie školiteľov. Taktické tabuľky vám umožňujú presne sledovať a tiež prezentovať situáciu na ihrisku: priebeh hry, zmeny taktiky, stav tímu. Dosky zahŕňajú univerzálne aj účelové modely pre jednotlivé športy - basketbal, volejbal, futbal a hádzanú.

 • Meracie pásky
  Meracie pásky nachádzajú svoje športové uplatnenie hlavne v atletike, keď sa vyžaduje presné meranie vzdialenosti. Všetky pásky uvedené v tejto časti (dlhé 10, 20, 30, 50 a 100 m) vám umožňujú vykonávať presné merania sami. Sú vybavené kľukami a háčikmi a zároveň zaručujú pohodlie pri používaní.
 • Fľašky vody
  Potrebné vybavenie pre každého, kto aktívne hrá športy. Fľaša na vodu vám umožní vziať si svoj obľúbený nápoj kamkoľvek a vyhnúť sa tak riziku vyliatia tekutiny. Ľahký, vybavený športovými zátkami, umožňuje piť na cestách a plast, z ktorého sú vyrobené, zabraňuje vstrebávaniu zápachov.
 • Manuálne hodnotiace tabuľky
  Počítadlá bodov a výsledkové tabuľky sú nevyhnutným vybavením pre všetky profesionálne športové udalosti. Ľahké a praktické, pracujú v mnohých situáciách. Univerzálne bodové značky umožnia zobrazenie hry v akomkoľvek športe. Ďalšie ukazovatele sady umiestnené na vybraných modeloch vám umožnia označiť hrací čas.
 • Príslušenstvo pre hry
  Doplnky k hrám a hrám zahŕňajú vybavenie potrebné pre každú školu (školské krídla, zrnité tašky, súpravy majákov a značiek), ako aj celý rad doplnkov podporujúcich jednotlivé fyzické cvičenia - gumové krúžky a loptičky, obruče hula alebo hry obratnosti.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 140 položky
 • Sieť až pre 10 loptičiek.Jednoduchý, pohodlný a lacný spôsob ukladania guličiek.Sieť pojme až desať nafúknutých guličiek veľkosti 5.Materiál: 3,5 mm hrubý polypropylén.

  Shipment in 24h

 • Sieť až pre 5 loptičiek.Jednoduchý, pohodlný a lacný spôsob ukladania guličiek.Sieť pojme až päť nafúknutých guličiek veľkosti 5.Materiál: 3,5 mm hrubý polypropylén.

  Shipment in 24h

 • Rýchlosť 58 hrať loptu.Vyrobené z plnej gumy. Lopta slúži ako hračka pre deti, rozvíja ich obratnosť, koordinuje pohyby a presnosť hodov. K dispozícii v rôznych farbách.

  Shipment in 24h

 • Legrační 70 loptičiek.Ľahká a bezpečná lopta určená pre deti a mládež. Vyrobené z mikro gumy. Odolné voči poškodeniu. Lopta je k dispozícii v rôznych farbách.

  Shipment in 24h

 • Vysokokvalitný disk vyrobený z prírodnej gumy.K dispozícii v rôznych farbách.

  Shipment in 24h

 • Kvalitný disk vyrobený z prírodnej gumy.Disk je určený na rehabilitačné cvičenia a tréning na posilnenie svalov rúk. Disk je k dispozícii v rôznych farbách.

  Shipment in 24h

 • Kožená lopta.Čierna s bielou úpravou. Hmotnosť: 150 g

  Shipment in 24h

 • 80 g kožená trhavá guľa vo veľmi svetlo hnedej farbe s bielymi očkami.Lopta je vyrobená veľmi esteticky.

  Shipment in 24h

 • Bardzo lekka, wykonana z pianki piłka o średnicy 21 cm.  Bezpieczna piłka do gier i zabaw dla dzieci powyżej 3 lat Dostępna w różnych kolorach

  Shipment in 24h

 • Model Pearl je patentovaná dvojkomorová píšťala bez lopty.FOX40 je oficiálnym hvizdom v takých ligách, ako sú: NBA, NHL, NBL, NCAA, Euroliga a ďalšie. Jeho hlasitosť je 90 decibelov a jeho charakteristika - o niečo nižšia ako v prípade klasického modelu - zvuk dominuje nad pouličným hlukom a nielen. Jeho konštrukcia bez gule navyše zaisťuje...

  Shipment in 24h

 • Školská taška plná granulátov.Neoddeliteľnou súčasťou školských telocviční a športových hodín Vonkajší materiál tašky - 100% polyester Taška je k dispozícii v rôznych farbách

  Shipment in 24h

 • Arkádová hra formujúca koordináciu pohybu.Zábava je hádzať obruč na palicu, keď stojí vo vzdialenosti od hračky. Počet bodov za úspešný hod je možné prečítať z ramena hračky.Rozmery: Dĺžka celého ramena: 42 cm. Šírka skladanej hračky: 32 cm. Výška stĺpika: 16 cm.

  Shipment in 24h

Ukazujúci 1 - 12 s 140 položky