Kategórie

Športové doplnky Existuje 134 produktov.

Táto kategória obsahuje kompletný súbor športových doplnkov - ako sú píšťalky rozhodcov, výsledkové tabuľky, taktické tabule, pásky a stopky - užitočné takmer v každej disciplíne. Ponuka športového obchodu je doplnená množstvom doplnkov potrebných pre všetky typy pohybových aktivít: školské krídla, hula hoops, kužele, športové značkovače alebo fľaše s vodou sa určite ukážu ako užitočné pri spoločných hrách a aktivitách.

Podkategórie

 • Rozhodcovské píšťalky
  Moderné píšťalky môžu vydávať zvuky dosahujúce 120 decibelov. Výsledkom bolo uznanie a uplatnenie nielen medzi športovými rozhodcami, ale aj medzi predstaviteľmi orgánov činných v trestnom konaní - policajtov, mestských strážcov, hasičov. Táto sekcia obsahuje profesionálne, moderné píšťalky od najznámejších výrobcov a klasické modely loptičiek.
 • Loptové doplnky
  Sekcia guľového príslušenstva sa skladá z čerpacej aj dopravnej techniky. Ponuka univerzálnych čerpadiel je doplnená kompresormi a sadami doplnkového vybavenia - potrebnými ihlami a hrotmi, aby sa tieto zariadenia mohli používať aj na ovládanie bicyklových kolies, matracov, záhradných bazénov atď. Súčasťou oddelenia príslušenstva sú siete, tašky a vozíky - veľmi užitočné pri skladovaní a pohybujúce sa lopty.
 • Merače času a stopky

  Hlavnou funkciou nižšie uvedených elektronických stopiek je presné meranie času. V ponuke sú zariadenia na ukladanie od sto do sto meraní času (v závislosti od modelu). Takmer všetky stopky majú navyše ďalšie funkcie, ako sú hodiny, kalendár, budík, teplomer alebo chronometer, vďaka čomu sú užitočné aj mimo športového areálu.

 • Švihadlá
  Cvičenie pomocou švihadla je jednou z najlacnejších a zároveň najúčinnejších foriem fyzickej aktivity. Pravidelný tréning rozvíja motorické schopnosti, zlepšuje kondíciu, posilňuje svaly a tvaruje postavu. V ponuke internetového obchodu sú šnúry na hranie aj profesionálny tréning - fitnes, aerobik alebo koordinácia. Široký výber vám umožňuje nastaviť dĺžku, zvoliť druh materiálu, z ktorého je lano vyrobené, a ďalšie voliteľné funkcie (napríklad počítadlo skokov).
 • Taktické tabule

  Spomedzi športových doplnkov nemohlo chýbať potrebné vybavenie školiteľov. Taktické tabuľky vám umožňujú presne sledovať a tiež prezentovať situáciu na ihrisku: priebeh hry, zmeny taktiky, stav tímu. Dosky zahŕňajú univerzálne aj účelové modely pre jednotlivé športy - basketbal, volejbal, futbal a hádzanú.

 • Meracie pásma
  Meracie pásky nachádzajú svoje športové uplatnenie hlavne v atletike, keď sa vyžaduje presné meranie vzdialenosti. Všetky pásky uvedené v tejto časti (dlhé 10, 20, 30, 50 a 100 m) vám umožňujú vykonávať presné merania sami. Sú vybavené kľukami a háčikmi a zároveň zaručujú pohodlie pri používaní.
 • Fľašky vody
  Potrebné vybavenie pre každého, kto aktívne hrá športy. Fľaša na vodu vám umožní vziať si svoj obľúbený nápoj kamkoľvek a vyhnúť sa tak riziku vyliatia tekutiny. Ľahký, vybavený športovými zátkami, umožňuje piť na cestách a plast, z ktorého sú vyrobené, zabraňuje vstrebávaniu zápachov.
 • Manuálne ukazovatele skóre
  Počítadlá bodov a výsledkové tabuľky sú nevyhnutným vybavením pre všetky profesionálne športové udalosti. Ľahké a praktické, pracujú v mnohých situáciách. Univerzálne bodové značky umožnia zobrazenie hry v akomkoľvek športe. Ďalšie ukazovatele sady umiestnené na vybraných modeloch vám umožnia označiť hrací čas.
 • Príslušenstvo pre hry
  Doplnky k hrám a hrám zahŕňajú vybavenie potrebné pre každú školu (školské krídla, zrnité tašky, súpravy majákov a značiek), ako aj celý rad doplnkov podporujúcich jednotlivé fyzické cvičenia - gumové krúžky a loptičky, obruče hula alebo hry obratnosti.
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 134 položky
Ukazujúci 1 - 12 s 134 položky