Kategórie

Tréningové pomôcky Existuje 37 produktov.

V sekcii objavíte vybavenie pre rýchlostný, silový, alebo koordinačný tréning, ktoré sú vhodné pre rekreačný, amatérsky ale aj profesionálny futbalový tréning. 
na stránku
Ukazujúci 1 - 12 s 37 položky
 • Ľahký, prenosný a výškovo nastaviteľný futbalový tréningový múr pozostávajúca z 5 figurín.

  Shipment in 24h

 • Ľahký, prenosný, výškovo nastaviteľný futbalový tréningový múr pozostávajúca z 5 penových figurín. Pružiny, na ktoré sú namontované figuríny, zaručujú vychýlenie postavy pod vplyvom nárazu lopty a ich návrat do východiskovej polohy. Siluety hráčov sú umiestnené na dvoch stĺpikoch s priemerom 30 mm. Futbalový múr je univerzálny tréningový nástroj, ktorý je...

  Shipment in 24h

 • Vozík je vyrobený z ocele s povrchovou úpravou (práškovo lakovanou čiernou farbou). Umožňuje slúži ako stojan na syntetický alebo veľmi tvrdý povrch, kde nie je možné tréningový múr zapichnúť do zeme.Vďaka 4 kolieskam a rukoväti je možné tréningový múr posúvať prakticky bez námahy. Rukoväť s prednými kolesami je možné demontovať.

  Shipment in 24h

 • Futbalové štucne určené pre juniorov. Dostupné v rôznych farbách.Veľkosť chodidla: 35-37.Zloženie: 80% prolén, 15% bavlna, 5% gumitex.

  Shipment in 24h

 • Futbalové štucne určené pre juniorov. Dostupné v rôznych farbách.Veľkosť chodidla: 38-41.Zloženie: 80% prolén, 15% bavlna, 5% gumitex.

  Shipment in 24h

 • Futbalové štucne určené pre seniorov.Dostupné v rôznych farbách.Veľkosť chodidla: 42-44.Zloženie: 80% prolén, 15% bavlna, 5% gumitex.

  Shipment in 24h

 • Športový syntetický chladiaci sprej. Nenahraditeľný v každej športovej disciplíne, nevyhnutný na každom ihrisku alebo v hale. Ľadový sprej upokojuje bolesť a následky zranení. Účinne ochladzuje svaly. Okamžite pomáha zmierniť bolesť spojenú s podliatinami alebo podvrtnutím. 

  Shipment in 24h

 • Sada pre koordinačné cvičenia pozostávajúca z 12 prekážok v dvoch farbách (žltá a červená) a v dvoch veľkostiach - 6 prekážok vysokých 12 cm a 6 prekážok vysokých 18 cm. Foto je ilustračné

  Shipment in 24h

 • Ľahký, prenosný, výškovo nastaviteľný futbalový tréningový múr pozostávajúca z 5 penových figurín. Pružiny, na ktoré sú namontované figuríny, zaručujú vychýlenie postavy pod vplyvom nárazu lopty a ich návrat do východiskovej polohy. Siluety hráčov sú umiestnené na dvoch stĺpikoch s priemerom 30 mm. 

  Shipment in 24h

 • Tréningové kruhy - súprava 12 kusov. Nenahraditeľné v silovom a koordinačnom tréningu. Umožňujú vám vylepšiť vlastnosti ako sú sila a motorika hráča. Súprava obsahuje 6 červených a 6 žltých kruhov.Priemer: 50 cm.Súčasťou je praktická taška na prenášanie a skladovanie.

  Shipment in 24h

 • Vynikajúci tréningový nástroj na formovanie motorickej koordinácie športovcov.Šírka: 41 cm Dĺžka: 6 m Nastaviteľná vzdialenosť medzi priečkami

  Shipment in 24h

 • Funkčná a univerzálna zástavka pre futbalového rozhodcu, nevyhnutný prvok každého futbalového zápasu. DvojfarebnáVeľmi ľahkáRukoväť je vyrobená z mäkkej gumyŠtandardný rozmer

  Shipment in 24h

Ukazujúci 1 - 12 s 37 položky