Kategórie

Rehabilitačné nástroje Existuje 9 produktov.

Rehabilitačné a relaxačné zariadenia dostupné v tejto kategórii sa používajú pri posilňovaní a ošetrovaní vybraných častí tela - chodidiel, hrudníka, brucha, chrbtice a končatín.
Ukazujúci 1 - 9 s 9 položky
  • Drevené masážne prístroje na nohy, 4 rady.Denný bodový tlak nôhových receptorov zvyšuje ich prísun krvi a má pozitívny vplyv na fungovanie celého tela. Zlepšuje sa pohoda, bolesti hlavy, stres a znecitlivenie rúk a nôh prestávajú. Vyrobené z drevarozmery: Dĺžka 16,5 cm Šírka 23,5 cm Výška 5 cm Poľský výrobok

  • Masażer do stóp drewniany, 8-rzędowy.  Masaż stóp wzmaga ich ukrwienie i wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Poprawia się samopoczucie, ustają bóle głowy, stres czy drętwienie rąk i nóg. Wykonany z drewna Wymiary:Długość 29 cm Szerokość 23,5 cm Wysokość 7,5 cmProdukt polski

  • Strojovo brúsené zrkadloHrúbka: 4 mmZrkadlo je vybavené posturálnou sieťkou.Upevnené na drevotriesku špeciálnou páskou.K dispozícii s dvoma nástennými alebo samostatne stojacimi madlami.Účel: rehabilitačné a korekčné cvičenia, baletné sály, telocvične, telocvične a tanečné štúdiaSpĺňa požiadavky PN-EN 913: 2008Cena za 1 m2.

  • Strojovo brúsené zrkadloHrúbka: 4 mmZrkadlo je vybavené posturálnou sieťkou.Upevnené na drevotriesku špeciálnou páskou.K dispozícii s nástenným alebo samostatne stojacim madlom.Účel: rehabilitačné a korekčné cvičenia, baletné sály, telocvične, telocvične a tanečné štúdiaSpĺňa požiadavky PN-EN 913: 2008Cena za 1 m2.

  • Strojovo brúsené zrkadloHrúbka: 4 mmZrkadlo je vybavené posturálnou sieťkou.Upevnené na drevotriesku špeciálnou páskou.Účel: rehabilitačné a korekčné cvičenia, baletné sály, telocvične, telocvične a tanečné štúdiaSpĺňa požiadavky PN-EN 913: 2008Cena za 1 m2.

  • Strojovo brúsené zrkadloHrúbka: 4 mmUpevnené na drevotriesku špeciálnou páskouÚčel: baletné sály, telocvične, telocvične a tanečné štúdiaSpĺňa požiadavky PN-EN 913: 2008Cena za 1 m2.

  • Strojovo brúsené zrkadloHrúbka: 4 mmUpevnené na drevotriesku špeciálnou páskou.Účel: baletné sály, telocvične, telocvične a tanečné štúdiaSpĺňa požiadavky PN-EN 913: 2008Cena za 1 m2.

  • Strojovo brúsené zrkadloHrúbka: 4 mmUpevnené na drevotriesku špeciálnou páskou.Účel: baletné sály, telocvične, telocvične a tanečné štúdiaSpĺňa požiadavky PN-EN 913: 2008Cena za 1 m2.

  • Drewniany aparat do masażu stóp, 3-rzędowy.Codzienny punktowy ucisk receptorów stóp zwiększa ich ukrwienie i wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Poprawia się samopoczucie, ustają bóle głowy, stres czy drętwienie rąk i nóg.Wykonany z drewna Wymiary:Długość 11 cm Szerokość 23,5 cm Wysokość 5 cmProdukt polski

Ukazujúci 1 - 9 s 9 položky